36. Golden Globe-gála Marsi meteoritok Fender Dave Murray Signature Stratocaster Szaturnusz-díj a legjobb televíziós műsornak 36. Szaturnusz-gála Szaturnusz-díj a legjobb televíziós vendégszereplőnek Allilösztrenol Szaturnusz-díj a legjobb televíziós férfi mellékszereplőnek Szaturnusz-díj a legjobb női mellékszereplőnek Enter the Wu-Tang (36 Chambers) 36. People’s Choice Awards-gála 36. Arany Málna-gála Szaturnusz-díj a legjobb televíziós színésznőnek Szaturnusz-díj a legjobb televíziós női mellékszereplőnek Aaron Long (labdarúgó) 36. Tony-gála Szaturnusz-díj a legjobb f…
férfi főszereplőnek Szaturnusz-díj a legjobb televíziós színésznek Szaturnusz-díj a legjobb női főszereplőnek A trón Benjamin Wade Az F–15 Eagle légi győzelmei Stone Temple Pilots Shaw Brothers Studio Imre Tamás Martha Washington Toszon Grammy-díj a legjobb videóklipért Pigniczki Fanni Surányi Balázs Grammy-díj az év nem klasszikus producerének Koronagráf (gráfelmélet) I Stay in Love Európai Filmdíjak 2023 Barna Ilona (modell) New York-i metró G
olden Globe-díj a legjobb férfi mellékszereplőnek (sorozat, minisorozat vagy tévéfilm) Mester Gyula Intézeti gyógyszerészet Jim Ratcliffe Golden Globe-díj a legjobb férfi főszereplőnek (musical- vagy vígjátéksorozat) Borisz Gelfand Golden Globe-díj a legjobb női főszereplőnek (drámasorozat) Csúcsgráf Az út (film, 2009) Golden Globe-díj a legjobb női főszereplőnek (musical- vagy vígjátéksorozat) Sébastien Haller Hszie Csün Bogyay Katalin Moldoványi Ferenc Mersenne-prímek Gazdag Gyula Rock (mikroprocesszor) Maia Csiburdanidze Thaiföld–Burma-vasútvonal Kamillaolaj Adore You (Harry Styles-dal) Creed: Apollo fia Sylvester Stallone Nirvana (együttes) 1907-es amerikai bankpánik Steph
Marsi meteoritok
Fender Dave Murray Signature Stratocaster
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós műsornak
36. Szaturnusz-gála
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós vendégszereplőnek
Allilösztrenol
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós férfi mellékszereplőnek
Szaturnusz-díj a legjobb női mellékszereplőnek
Enter the Wu-Tang (36 Chambers)
36. People’s Choice Awards-gála
36. Arany Málna-gála
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós színésznőnek
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós női mellékszereplőnek
Aaron Long (labdarúgó)
36. Tony-gála
Szaturnusz-díj a legjobb férfi főszereplőnek
Szaturnusz-díj a legjobb televíziós színésznek
Szaturnusz-díj a legjobb női főszereplőnek
A trón
Benjamin Wade
Az F–15 Eagle légi győzelmei
Stone Temple Pilots
Shaw Brothers Studio
Imre Tamás
Martha Washington
Toszon
Grammy-díj a legjobb videóklipért
Pigniczki Fanni
Surányi Balázs
Grammy-díj az év nem klasszikus producerének
Koronagráf (gráfelmélet)
I Stay in Love
Európai Filmdíjak 2023
Barna Ilona (modell)
New York-i metró
Golden Globe-díj a legjobb férfi mellékszereplőnek (sorozat, minisorozat vagy tévéfilm)
Mester Gyula
Intézeti gyógyszerészet
Jim Ratcliffe