Herta Lindnerová Herta Botheová Herta Müllerová Herta Huber Herta Heuwer Herta Wićazec Herta Haas Herta Nagl-Docekal Herta Kašparová Herta Prymusová-Stachová Herca Rozhoupaný dech Strășeni Michael Preetz ALMS St. Petersburg 2007 Trude Sojka Hannelore-Greve-Literaturpreis Herca (město) Richard Outrata Seznam kamenů zmizelých v Moravskoslezském kraji Nițchidorf Radka Denemarková Milan Lahoda Kehtna (obec) Teterow Willy Haas Currywurst Lékařský proces Andreas Goldberger Rtyně nad Bílinou Past (film, 1950) Lindner Herrnbaumgarten Sebastian Scheel (malíř) Thomas Bernhard Eskapi…
ismus Reiter Cena Franze Nabla CART v roce 1999 Huber Dieter Hoeneß Cena Josepha Breitbacha Cena Samuela Bogumila Lindeho 2010 v literatuře Deutsches Currywurst Museum Berlin Pragermánština Kašpar (příjmení) Das Buch CART v roce 2000 Margit Kovács Karel Kalivoda Seznam kamenů zmizelých ve Vršovicích Magnesia Litera 2011 Člověk moudrý starší Cena Franze Werfela za lidská práva Patrik Sandell Peretz Beda Mayer Ernest Claes Ingeborg Hallstein Cena města Vídně za humanitní vědy Památník obětem holocaustu z Peruce IN MEMORIAM Roland Kremer Pivoňka keřovitá Kolportáž Karlheinz Diez
Melitta Bentz Bratwurst Lando Norris Gerard Reve A1 Grand Prix Jérôme Boateng Xerxes (Händel) Diex Ziersdorf Seznam lužickosrbských spisovatelů Austra Skujiņa Hasičský výzkum Bukovina (země) Bohosudov Heinrich Winkelhofer Roháč obecný Jan Gellner Adléta ze Schaumburg-Lippe Rtyně v Podkrkonoší Říjen 2009 Leopold Korbař Anton Hykisch Bert Hellinger Ilse Weberová Paul Felix Lazarsfeld Gábor Király Helmut Preidel Krupka Temešvár Jan Adam (výtvarník) Rafael Kubelík Řád Františka Josefa Rumuni Brémský případ Banát (1941–1944) Adénie Nobelova cena za literaturu Müller Jana Zoubková Literární cena města Brémy Junkers F 13 Har Cheret Marek Keprt Lybar IndyCar Series 2024 Luby Alphons
Herta Botheová
Herta Müllerová
Herta Huber
Herta Heuwer
Herta Wićazec
Herta Haas
Herta Nagl-Docekal
Herta Kašparová
Herta Prymusová-Stachová
Herca
Rozhoupaný dech
Strășeni
Michael Preetz
ALMS St. Petersburg 2007
Trude Sojka
Hannelore-Greve-Literaturpreis
Herca (město)
Richard Outrata
Seznam kamenů zmizelých v Moravskoslezském kraji
Nițchidorf
Radka Denemarková
Milan Lahoda
Kehtna (obec)
Teterow
Willy Haas
Currywurst
Lékařský proces
Andreas Goldberger
Rtyně nad Bílinou
Past (film, 1950)
Lindner
Herrnbaumgarten
Sebastian Scheel (malíř)
Thomas Bernhard
Eskapismus
Reiter
Cena Franze Nabla
CART v roce 1999
Huber