Österreichische Platte Österreichische Bundesforste Österreichische Post Österreichische Bundesbahnen Rakouská národní knihovna Císařsko-královské státní dráhy Ústav pro rakouský dějezpyt Rakouská lidová strana Rakouská akademie věd Österreichisches Biographisches Lexikon 1815–1950 Belvedere Rakouské letectvo Rail Cargo Austria Österreichisches Jungvolk OMV EK Zell am See Rakouská společnost státní dráhy Mistrovství Rakouska v rallye EHC Lustenau ÖBB-Infrastruktur KSV Eishockey Scharfeneck (Mannersdorf) Mistr z Grossgmain Okupační zóny Rakouska Rauhenstein (zřícenina hradu) Clara Sperlich-Tlučhoř Wiener EV Julius Raab Něme…
ecko-rakouská celní unie ATSE Graz Rakouské Nizozemí Rakouská císařská hymna Otakar III. Štýrský Leopold I. Štýrský EC Kitzbühel Marie Schwarz Rakouská dvorská kancelář Austro-Cyclecar Cena Fritze Pregla Heinrich Appelt Žofie Bavorská (1105–1145) Wiener EG S-Bahn ve Vídni Gheorghe Sârbu Bernard z Trixenu Rakouské sociální a hospodářské muzeum Leonhard Achleuthner Eparchie vídeňská a rakouská Innsbrucker EV Slatiňanská továrna automobilů R. A. Smekal Herwig Wolfram Rakouské velvyslanectví v Praze Jihomoravské Karpaty Raimondo Scabar Joseph Hutter Rako
uská společnost místních drah Harry Zohn Barbara Krafftová Stanisław Stohandel Siegfried Becher Wojciech Wiącek Rakouská severozápadní dráha Silvio Pagnini Seznam poslanců Poslanecké sněmovny Říšské rady (1901–1907) Antoni Maślanka Franciszek Bujak (poslanec Říšské rady) Pietro Spadaro Georg Bauer Rakouský státní archiv Janko Hočevar Franc Demšar Rakouská alpinská montánní společnost Erste Klasse 1923/1924 Italienische Platte Alfons Gorbach Józef Staniszewski Hugo Glanz von Eicha Abrahám z Freisingu Tomasz Ciagło Erste Klasse 1922/1923 Bonfilio Paolazzi Baldassare Delugan Adolf Dietzius František Rezek Rakouské kulturní fórum
Österreichische Bundesforste
Österreichische Post
Österreichische Bundesbahnen
Rakouská národní knihovna
Císařsko-královské státní dráhy
Ústav pro rakouský dějezpyt
Rakouská lidová strana
Rakouská akademie věd
Österreichisches Biographisches Lexikon 1815–1950
Belvedere
Rakouské letectvo
Rail Cargo Austria
Österreichisches Jungvolk
OMV
EK Zell am See
Rakouská společnost státní dráhy
Mistrovství Rakouska v rallye
EHC Lustenau
ÖBB-Infrastruktur
KSV Eishockey
Scharfeneck (Mannersdorf)
Mistr z Grossgmain
Okupační zóny Rakouska
Rauhenstein (zřícenina hradu)
Clara Sperlich-Tlučhoř
Wiener EV
Julius Raab
Německo-rakouská celní unie
ATSE Graz
Rakouské Nizozemí
Rakouská císařská hymna
Otakar III. Štýrský
Leopold I. Štýrský
EC Kitzbühel
Marie Schwarz
Rakouská dvorská kancelář
Austro-Cyclecar
Cena Fritze Pregla
Heinrich Appelt